Conecteaza-te cu noi

CONTACTEAZA-NE

Ne puteti contacta la unul din sediile noastre din Pitesti sau Curtea de Arges sau folosind acum formularul de mai jos.

Telefon : 0348.569.111
Fax: 0348.814.074
e.mail: redactia@ziarulprofit.ro

SEDIU CENTRAL: Bulevardul Basarabilor, nr. 79, Curtea de Arges, judetul Arges

 

Director: Iulian UTA – 0744 980 915
iulian.uta@ziarulprofit.ro

Redactor sef: Malina Petrescu – 0755 564 764
malina.petrescu@ziarulprofit.ro

Pitesti:

Stefania Aldea – stefania.aldea@ziarulprofit.ro

Ana Maria Stroescu – anamaria.stroescu@ziarulprofit.ro

Camelia Matache – camelia.matache@ziarulprofit.ro

 

Curtea de Arges: 

Malina Petrescu – malina.petrescu@ziarulprofit.ro

Andreea Zamfir – andreea.zamfir@ziarulprofit.ro

Campulung Muscel: 

Vali Mocanu – vali.mocanu@ziarulprofit.ro

 

 

Publicitate

Curtea de Argeș

PITEȘTI

Câmpulung

Mioveni

SUNTEM SI AICI

COMENTARII FACEBOOK